ניקוי ספות מעור

אם החלטתם לעצב את הסלון רחב הידיים שלכם בסגנון יוקרתי ומהודר, אין ספק שאחת הבחירות הראשונות תהיה ריהוט עשוי עור. מאז ומתמיד משדר החומר בעל הטקסטורה הנעימה והמיוחדת – אלגנטיות, מעמד גבוה ומכובדות. השימוש בו מתאים גם למשרדי מנהלים בכירים המבקשים ליצור אפקט רציני מייד עם הכניסה אל חדר העבודה. עם השנים כידוע, החלו נושאים ירוקים להיות פופולאריים ואיתם ההסתייגות משימוש בעור באופן כללי, דבר אשר גרם להעדפה של חומרים מלאכותיים דמויי עור במקרים מסוימים, גם הם שומרים על המראה הנחשק, אבל באופן כללי הם פחות עמידים ומגעם שונה ללא ספק.
 
בין סוגי העור השונים ישנו דירוג המתבצע על פי מראה, איכות החומר, חוזקו וכמובן גם על פי צבעו. מכיוון שאנו מדברים על ספות וכורסאות המשמשות אותנו במשך כל שעות היום, די ברור שהעמידות שלהן היא אחד הנושאים המרכזיים שיש לשים עליו דגש במהלך תהליך בחירת המוצר.
 
לאחר שבחרנו את הריהוט המשובח, עלינו להתייעץ הן עם המוכר בחנות והן עם חברת ניקוי מקצועית וותיקה לגבי אופן הניקוי המיוחד לו. אין לשכוח שאנחנו עוסקים בחומר טבעי שהטיפול בו לא תמיד זהה לניקוי ולשימור בדי ריפוד מגוונים, הנמצאים בשימוש מרבית הבתים.
 
אז מה עושים ?
 
ראשית, כדי לא לזרוק אחרי שנה – שנתיים את רהיט העור היקר באופן יחסי, יש לבחור בחומר העמיד ביותר. כמקובל בשוק העורות, החזקים ביותר – בסדר יורד, הם בופאלו, בקר ועגלים צעירים. הם גם שונים בטקסטורה ובמידת הברק זה ומזה, ולמען האמת הצעד הראשון להחלטה הוא ההעדפה הסגנונית. השאלה, כך או כך, נוגעת לשימור הפריט היוקרתי.
 
ניקוי ספות עור מתחיל ממניעת כתמים. לשם כך מקובל לשאוב היטב את האבק בין חריצי הספה או הכורסא אחת לשבוע, וכמובן בין לבין לסלק פסולת יבשה שהילד או האורח שכח. כל פרוסת לחם עבשה עלולה להשאיר כתם נצחי. בנוסף, יש להשתמש במטליות לחות בכדי לנגב לכלוכים נוזליים ורק אז לייבשם בסמרטוט יבש לחלוטין. מומלץ למרוח את העור בתחליב עור לצורך ריכוכו והברקתו.
 
תרופות סבתא אף ממליצות להשתמש במעט סבון כלים ו/או אבקת כביסה, אבל אנו לא בטוחים שתרצו לבדוק את השפעת החומרים על המרקם והצבע של העור היקר. ולכן, ברגע שהינכם נתקלים בכתם סורר שאיננו הולך להיעלם בקרוב, רצוי שתזמינו חברת ניקוי המתמחה בסוג ניקיון זה, והיא זו שתוכל להחזירו למצבו הקודם. חברות ניקוי מקצועיות מושחות את העור בתחליב הגנה מיוחד וזאת בכדי להימנע ממצב בו הריפוד היקר מתייבש או מתיישן, כדרכו של כל חומר ביולוגי.
 
 

במידה וברצונך לקבל פרטים נוספים, יש למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.

איסוף מהבית

אנחנו אוספים ממך ומחזירים את השטיח. אפילו מבלי לקום מהספה! (טוב... כמעט)

מקצועיות וניסיון

עם 65 שנות ניסיון ואלפי שטיחים אפשר להיות רגועים, השטיח שלכם בידיים טובות

שירות לקוחות

עם מאות לקוחות מרוצים, הן עסקיים והן פרטיים, הצבנו סטנדרט גבוה של שביעות רצון!

שירות כלל ארצי

מאשדוד אשר בדרום עד לחיפה שבצפון - אנחנו נגיע אליך ונאסוף ממך את השטיחים