ניקוי ספות מבד

מעט מאוד צרכנים המסתובבים בין מרכזי הקניות בכדי לרכוש ספות וכורסאות לחדרים שונים בבית, משקיעים מחשבה עמוקה ויסודית בדרך שבה אפשר יהיה לתחזק ולנקות את הרהיטים המאסיביים הללו, בעיקר כשהם מרופדים קומפלט בבדים שלא ניתנים להסרה.
 
בדרך כלל, ההכרה בדילמה “איך נפטרים מהלכלוך העיקש על הרהיטים הייצוגיים שלנו”, מגיעה קצת אחרי שנרגעים מההנאה שטומנת בחובה התרפקות על הציוד החדש ואחרי שפוגשים חתיכת עוגה שנפלה לילד מהצלחת או כתם יין מהמסיבה שערכנו לאחרונה.
להבדיל ממרבדים ופריטי טקסטיל אחרים בבית, הספות כידוע הן מוצר כבד ומסורבל לניוד. אין אפשרות להתחיל להובילן לחברות המתמחות בנושא כאילו מדובר בשטיח קטן שרק צריך לגלגל אותו ולהעבירו לטיפול המיועד. כאן מדובר בחפצים שזקוקים במקרים קיצוניים לביקור בית של הנציג המקצועי.
 
ועד שיגיע ה”רופא”?
תחזוקה וניקיון הספות, כמו כל פעולת מירוק של פריטים שונים בבית, צריכים להיעשות בהיגיון ובמחשבה תחילה. זה גם מה שחשוב כשמתחזקים ריפודי ספות וכורסאות. אל לנו לבצע פעולה שאיננו יודעים בוודאות מה תוצאתה, מכיוון שאם חלילה נגרום נזק בלתי הפיך לריפוד, עצתם של המומחים בתחום כבר לא תעזור. כל עוד אין בעיה אקוטית של כתמים עקשנים, אלא “רק” הצטברות של אבק או פתיתי מזון יבשים , צריך להקדיש לכך זמן, כוונה ולימוד (שימו לב שגם מזון יבש יכול לגרום נזק לאחר זמן ממושך- עקב העובש שצומח עליו), ולכן אין להתנפל על הכורסא בעזרת דלי מים ומברשת, ובוודאי שלא עם נוזל המכיל בתוכו חומרי ניקוי עזים, חומץ וסודה לשתייה או מלח לימון. החומרים האלה מסוכנים לכל בד רגיש.
החוכמה היא כאמור, לבצע ניקוי שוטף באמצעות שואב אבק ביתי והברשה קלה כל כמה ימים. בתקלות לא צפויות רצוי לנסות להתגבר על הכתמים בעזרת מטליות לחות, באם מחליטים “לקחת סיכון” ולהשתמש בחומרי ניקוי המתאימים לבדים או לעור אמיתי ומלאכותי יש לנסות ולשפשף קודם כל במקום רחוק מהעין כדי לוודא שהריפוד לא נפגם על ידי הנוזלים.
 
כך או כך, היו סמוכים ובטוחים שהזמנת נציג מקצועי מחברת ניקוי שטיחים וריפודים לביתכם, לבחינת הנזק וקבלת הצעת מחיר לניקוי בהתאם למה שהנציג יאבחן, היא הפתרון הבטוח והמהיר ביותר. כך אפשר לנצל את שירותי החברה הן לריענון תקופתי של מראה הריפוד והן לשאיבת קרדית אבק הבית ובכך ליצור סביבה בטוחה, נקייה ויפה יותר.

במידה וברצונך לקבל פרטים נוספים, יש למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.

איסוף מהבית

אנחנו אוספים ממך ומחזירים את השטיח. אפילו מבלי לקום מהספה! (טוב... כמעט)

מקצועיות וניסיון

עם 65 שנות ניסיון ואלפי שטיחים אפשר להיות רגועים, השטיח שלכם בידיים טובות

שירות לקוחות

עם מאות לקוחות מרוצים, הן עסקיים והן פרטיים, הצבנו סטנדרט גבוה של שביעות רצון!

שירות כלל ארצי

מאשדוד אשר בדרום עד לחיפה שבצפון - אנחנו נגיע אליך ונאסוף ממך את השטיחים