ניקוי ריפודים ביאכטות

ניקוי יאכטות שומר על המצב התקין, האסתטי והיפה של היאכטה. ניקוי הריפודים, חלקי עץ, זכוכית ופיברגלאס ישאירו את היאכטה שלכם מנצנצת כאילו קניתם אותה אתמול. ניקוי יאכטות חשוב מאוד, הן מבפנים והן מבחוץ בשל החשיפה הגבוהה של היאכטה לאבק, מי ים, שמש וכמובן שימוש של בעל היאכטה. אסתטיקה וניקיון של היאכטה חיוניים לא רק לתפקוד שלה אלא גם לשמירה על היוקרה, המראה הזוהר והתחושה המהודרת של כל יאכטה.

 

ניקוי יאכטות ותחזוקה – חיוני לשמירה על חיי היאכטה

 

ניקוי יאכטות חשוב מאוד לשמירה על המצב התקין והיפה של היאכטה, אך ניקוי יאכטות גם חוסך לכם לא מעט כסף על תיקונים יקרים בהמשך הדרך. כך למשל ניקוי ריפודים מעמיק ומקצועי ביאכטה יכול לחסוך את החלפת הריפוד. חברה מקצועית תוכל לנקות את הכתמים הקשים באופן ממוקד ולחסוך לכם לא מעט כסף.

 

ניקוי ריפודים ביאכטות – למה חשוב לבחור חברת ניקוי מומחית?

 

בשל צרכי הניקוי הייחודיים ליאכטות חשוב מאוד לבחור חברה המתמחה בין השאר בניקיון יאכטות ולא רק בניקיון כללי. חברת ניקיון המתמחה בניקיון בתים או משרדים בלבד לא תתאים לעבודה. על החברה להיות מנוסה מאוד בניקוי יאכטות על כל מרכיביהן השונים. יאכטות מורכבות מחומרים שונים כמו פיברגלאס, מתכות, ריפודים ועץ, חשוב מאוד לבחור חברה היודעת כיצד להתייחס לכל חלק, באילו חומרים להשתמש, באיזה ריכוז ובאיזה מכשור להשתמש לכל חלק ביאכטה. כך למשל אם אתם זקוקים לניקוי הריפוד ביאכטה, על החברה לעשות ניקוי ריפודים מקצועי המתאים לסוג הריפוד שלכם, למידת הלכלוך וגם להתחשב בנתונים כמו  מידת החשיפה שלו לשמש, רוח ומי ים.

 

ניקוי ריפודים ביאכטות – לא רק שטיחים

 

ביאכטות, במיוחד יאכטות יוקרתיות נוכל למצוא מגוון של ריפודים ובדים שזקוקים לניקוי תקופתי, לעיתים יסודי. כמובן שניקוי שטיחים הוא הבסיס אך ניקוי ריפודים ביאכטות לא מסתיים שם וממשיך לניקוי וילונות, מזרנים, כריות ישיבה וכריות נוי, ניקוי ריפודים של ספות וכורסאות, כיסאות ישיבה וכסאות נוח, ריפודים וכיסויים של מיטות שיזוף, כיסויים עונתיים ועוד.

 

ניקוי ריפודים – שמירה על איכות הסביבה ועל היאכטה שלך

 

ניקוי ריפודים וחלקים אחרים ביאכטה חשוב לעשות עם חומרים ידידותיים לסביבה, שאינם מעכלים ואינם פוגעים ביאכטה. בחרו חברה העובדת עם חומרים שלא מזהמים את הסביבה ושומרים על הים הכחול נקי ובטוח עבור ההפלגה הבאה וכל ההפלגות אחריה.

 

 

במידה וברצונך לקבל פרטים נוספים, יש למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.

איסוף מהבית

אנחנו אוספים ממך ומחזירים את השטיח. אפילו מבלי לקום מהספה! (טוב... כמעט)

מקצועיות וניסיון

עם 65 שנות ניסיון ואלפי שטיחים אפשר להיות רגועים, השטיח שלכם בידיים טובות

שירות לקוחות

עם מאות לקוחות מרוצים, הן עסקיים והן פרטיים, הצבנו סטנדרט גבוה של שביעות רצון!

שירות כלל ארצי

מאשדוד אשר בדרום עד לחיפה שבצפון - אנחנו נגיע אליך ונאסוף ממך את השטיחים