הוא לא משטח שיש ולא מרבד דקיק- איך מנקים שטיח?

על היתרונות של שטיחים בבית ובמשרד נכתבו כבר דפים רבים. מדובר באחד הפריטים היותר משמעותיים בארגון הבית, הן מבחינה עיצובית והן מבחינת הפן המעשי. שטיח נעים לרגליים בחורף ומבודד רעשים לאורך כל השנה. שטיח גם מתפקד כפריט קישוטי בכל חדר שנבחר. אך אין מה לעשות כנגד העובדה שהאביזר הפופולארי מביא עימו גם לא מעט התלבטויות הנוגעות לאופן הניקוי שלו. מצד אחד, הוא לא משטח שיש הנשטף בקלות במים ומצד שני הוא לא מפה המתכבסת מיד במכונת הכביסה. טיפול לא מתאים בטיפת יין שצצה לפתע על השטיח בסלון שלנו, עלולה להפוך לכתם אדמדם ברדיוס לא סביר.
נכון שלרשותנו עומדות חברות ניקוי שטיחים, אך בפעולות היומיומיות ובניקוי כתמי לכלוך פשוטים ניתן יהיה להתגבר עליהם בעזרת מטלית לחה על פני השטיח ללא ריכוז של חומרי ניקוי ומים בכמות גדולה.
לניקוי מקצועי ויסודי מומלץ לשלוח השטיחים כפעם – פעמיים בשנה, או בהתאם לצורך.

ניקוי שטיחים– עשה זאת בעצמך
החוכמה בתחזוקת שטיחים היא פעולות המנע. יש להרחיק מהם נוזלים, כמו למשל בשטיפת הרצפה – רצוי לקפלם או לגלגלם לחלוטין. כמו כן, יש לטפל מיידית בכתמים בעזרת מטלית לחה. במקביל, יש לשאוב אבק באופן שוטף, רצוי לפחות פעם בשבוע. הדבר יצמצם את הצטברות האבק ואיתו גם את קרדית אבק הבית העלולה לפגוע בבני משפחה הרגישים להפרשותיה.

פעם בכמה חודשים מומלץ להפוך את השטיח לכמה ימים כך שהחלק השעיר יהיה כלפי הרצפה לפינוי לכלוכים עיקשים וחולות. בדרך זו מייצרת הליכתנו על השטיח סוג של חבטה עדינה שאינה פוגעת בסיבים. במקרים קיצוניים של כתמי יין או מזון שנמרח למשל, אל לנו לקחת סיכון ולנקות את המרבד בעצמנו, באמצעות החומרים המוצעים היום בשוק, משום שכך ניתן להרוס השטיח בקלות על ידי רגע אחד של חוסר תשומת לב.
אם מדובר בשטיח מקיר לקיר, יגיעו אנשי המקצוע לביקור בית, ואם מדובר בשטיחים ניידים יש להעבירם לניקוי בבית העסק עצמו כיוון שיש צורך במכונות המיוחדות לכך.

כך או כך, ידיהם המיומנות של חברות ניקוי השטיחים המוכרות לא יאכזבו.

במידה וברצונך לקבל פרטים נוספים, יש למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.

איסוף מהבית

אנחנו אוספים ממך ומחזירים את השטיח. אפילו מבלי לקום מהספה! (טוב... כמעט)

מקצועיות וניסיון

עם 65 שנות ניסיון ואלפי שטיחים אפשר להיות רגועים, השטיח שלכם בידיים טובות

שירות לקוחות

עם מאות לקוחות מרוצים, הן עסקיים והן פרטיים, הצבנו סטנדרט גבוה של שביעות רצון!

שירות כלל ארצי

מאשדוד אשר בדרום עד לחיפה שבצפון - אנחנו נגיע אליך ונאסוף ממך את השטיחים