קרדית האבק משתלטת על הבית

עיצוב הבית וטיפוחו הם חלק חשוב מאיכות חיינו מאז ומעולם. מי מאיתנו לא מכיר את התענוג הגדול הקיים ברכישת תמונה נוספת לקיר, כורסא חדשה לפינת הטלוויזיה או שטיח צבעוני לחדר הילדים. אחדים מעדיפים חללים מינימליסטיים ואחרים יגדשו אותם באביזרים שונים ומגוונים. אך כמעט כולם מצטיידים בביתם במערכות ישיבה ושטיחים.

הבעיה היחידה היא שרובנו לא מודעים לכך שחלק מהאביזרים הללו מהווים מרבצי קינון ומחיה של חיידק הגורם לרבים מאיתנו, מבלי שנהיה מודעים לכך,
לאלרגיה המלווה בגודש באף, השתעלויות, התעטשויות ועיניים דומעות -זוהי קרדית אבק הבית.
20% מאוכלוסיית ישראל סובלים מאלרגיה לקרדית האבק המהווה כמקור האלרגיה השכיח והמעיק ביותר.
מדובר בחיידק מקרוסקופי הניזון מקשקשי עור אשר מתייבשים מדי יום בגופו של כל אחד מאיתנו ונושרים. עור זה נושר הן בצורה טבעית והן כתוצאה מחיכוכו עם פריטים מזדמנים, ולכן נמצא בכל מקום- באוויר, בפריטי הטקסטיל, בין מצעי המיטה ובבגדינו. קרדית האבק “מטיילת” עלינו באופן חופשי, אך אינה גורמת לתחושות כלשהן, היא אינה עוקצת או מוצצת דם, ותופעות הלוואי הנגרמות בעטיה, נוצרות עקב הפרשותיה המתערבבות באוויר ודרכו מגיעות אל תוך מערכת הנשימה בגופנו ובגוף חיות המחמד שלנו.

השמדת קרדית האבק

טיפול יסודי בקרדית האבק שהוכח כיעיל במיוחד ומומלץ ע”י אלרגולוגים מומחים בעולם

 

צרו עמנו קשר לקביעת מועד הגעת צוות מקצועי לטיפול בקרדית האבק – ללא התחייבות
בטלפון 1800-500-666

המפתחים רגישות לגלליה של קרדית האבק יסבלו מתופעות קשות של קוצר נשימה, התעטשויות, עפעפיים נפוחים, דמעות, ליחה ונזלת. לצערנו, קרדית האבק מתחבאת בכל בית/משרד בעיקר בשטיחים, מזרנים, כיסאות מרופדים, ספות וספריות ולכן לא ניתן להתחמק מהשפעותיה. לחלקכם, זו אולי נשמעת כמו עוד חוויה של אי נוחות ותו לא, אך לעיתים האלרגיה מסוכנת, בעיקר בקרב תינוקות וילדים, שפעמים רבות אין ביכולתם לבטא את המצוקה אותה הם מרגישים (בעיקר קשיי נשימה ואסטמה הנגרמים בשל העובדה שמערכות הנשימה והחיסון בגופם טרם התפתחו לחלוטין ועל כן רגישות מאוד).

קרדית אבק

קרדית האבק חיה דווקא בבתינו מכיוון ששם יש לה תנאים אידיאליים להתרבות: לחות גבוהה ואזורי טמפרטורות גבוהות, אור מועט או חושך. אלה מתקיימים לצערנו, בעיקר במקומות בהם אנו ישנים או יושבים ממושכות. יתרה מזאת, חשוב לדעת כי בנקודות אלו גם מצטברות כמויות גדולות של אבק, שכאמור נושא איתו את הגורם האלרגני.

להלן כתבה על קרדית האבק:

הדברת קרדית האבק מתוך שטיחים, ריפודים ומזרנים

הפתרון הטוב הוא ליצור סביבה שאינה טובה לקרדית האבק. לשם כך עלינו להוריד את רמת הלחות הנמצאת באוויר בעזרת מזגנים, וכן לדאוג לנקות שוב ושוב מקום משכננו, בעיקר את אזורי השינה והעבודה. על הניקיון להיות יסודי (כן, כן- גם במשרד) בכדי שנצליח להקל על המצב – ניקוי האבק, שאיבת השטיחים הספות והמזרנים, שטיפת הרצפה, כיבוס הוילונות והבגדים באופן תדיר והחלפת המצעים הנמצאים בשימוש כל יומיים-שלושה.
מדי כמה חודשים מומלץ להשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע אשר יגיעו אל ביתכם/משרדכם וידאגו לחיטוי עמוק ויסודי של הריפודים, הווילונות והשטיחים וכך ימגרו את תופעת הקרדית מהשורש, בניגוד לניקוי במכונת כביסה רגילה שעוזרת רק להחלישה. בעלי המקצוע יבחרו את המכונות והחומרים המתאימים לכל בד וטקסטורה וכך יגיעו לתוצאת מיגור קרדית אבק הבית האופטימאלית מבלי להזיק לרכוש.

קרני uv-c

השמש פולטת קרני UV רבים, אך בשל האוזון בפועל 99% מהקרניים החודרות ומגיעות אלינו הם קרני UV-A.
קרני ה UV-C חזקים במיוחד ומשמידים חיידקים וביניהם גם את קרדית האבק.
בעזרת ריכוז של קרניים אלו באמצעות מיכשור מיוחד ניתן לחסל את קרדיות האבק.
חיסול קרדיות האבק באמצעות קרני ה UV-C הינו הצעד הראשון מבין שלושת הצעדים לטיפול ומניעת קרדית האבק.
לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון: 1800-500-666

 

יש לך שאלה לגבי קרדית האבק ואופן הטיפול בה?
ניתן לשאול אותנו כל שאלה בעמוד הפייסבוק שלנו
אנו משתדלים לענות בהקדם בשמחה רבה ♥
כניסה לעמוד הפייסבוק של ארגמן שטיחים

במידה וברצונך לקבל פרטים נוספים, יש למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.

איסוף מהבית

אנחנו אוספים ממך ומחזירים את השטיח. אפילו מבלי לקום מהספה! (טוב... כמעט)

מקצועיות וניסיון

עם 65 שנות ניסיון ואלפי שטיחים אפשר להיות רגועים, השטיח שלכם בידיים טובות

שירות לקוחות

עם מאות לקוחות מרוצים, הן עסקיים והן פרטיים, הצבנו סטנדרט גבוה של שביעות רצון!

שירות כלל ארצי

מאשדוד אשר בדרום עד לחיפה שבצפון - אנחנו נגיע אליך ונאסוף ממך את השטיחים