מדוע לפנות לחברת ניקוי שטיחים מקצועית

ניקוי שטיחים הוא חשוב ומשמעותי עבור אורך החיים של השטיח. מומלץ לנקות את השטיחים אחת לשבועיים עם שואב אבק ביתי. עבור ניקוי השטיח באופן יסודי, יש לפנות לחברה המתמחה בניקוי שטיחים, אשר ברשותה עובדים מקצועיים ומיומנים וכן החומרים המתאימים לניקוי.

בשטיחים הניידים ובייחוד בשטיחי עבודת היד היוקרתיים, העשויים צמר או משי, אסור השימוש במכונות לניקוי שטיחים ביתיים, אשר במקור מיועדות לניקוי שטיחים מקיר לקיר (וגם כאן דורש הדבר ידע מקצועי באופן השימוש במכונה, איכות החומר וכמות החומר) .השימוש במכונות ניקוי אלו יוצר למעשה מצב שבו חומר הניקוי נדחס לתוך סיבי השטיח ולא ניתן להסירו או להוציאו כליל מן השטיח. עקב כך, ממשיכה ריאקציה לא רצויה של חומר הניקוי עם סיבי השטיח, דבר הגורם להיווצרות משקע בוצי הגורם להתקשות שיער השטיח ולהיווצרות של מיקשה דביקה שמשמעותה שחיקה מהירה מאוד של השטיח. למעשה, דומה הדבר לחפיפת שיער ללא שטיפה .

שאיבת השטיח לאחר השימוש בחומרי הניקוי, מסוגלת להוציא רק באופן חלקי את החומר הספוג בו, מה שמצביע על ניקוי שטחי במיוחד שיש להימנע ממנו בכלל.
בכל מקרה, אין לשפשף את השטיח בכל מכשיר שהוא, לרבות מברשות ניקוי למיניהן, משום ששפשוף שאינו מקצועי, גורם לפיצול של סיבי השטיח.

תוכן העניינים

במידה וברצונך לקבל פרטים נוספים, יש למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.

איסוף מהבית

אנחנו אוספים ממך ומחזירים את השטיח. אפילו מבלי לקום מהספה! (טוב... כמעט)

מקצועיות וניסיון

עם 65 שנות ניסיון ואלפי שטיחים אפשר להיות רגועים, השטיח שלכם בידיים טובות

שירות לקוחות

עם מאות לקוחות מרוצים, הן עסקיים והן פרטיים, הצבנו סטנדרט גבוה של שביעות רצון!

שירות כלל ארצי

מאשדוד אשר בדרום עד לחיפה שבצפון - אנחנו נגיע אליך ונאסוף ממך את השטיחים