תחזוקת שטיחי שאגי

מבין כל סוגי השטיחים המודרניים – היפהפיים והמרהיבים, אלו שטיחים בעלי סיבים ארוכים וצבעוניים, הבאים בכל מרקם ובכל גודל, ומסוגלים ליצור בכל חדר וכל מתחם שבהם הם יונחו, אווירה ייחודית של רומנטיקה, יופי ואסתטיקה. אך ככל ששערם גבוה וצפוף, כך תחזוקתם מורכבת ומסובכת יותר.

 

רבים מפחדים מכך שהסיבים הבונים את המראה השעיר והמרהיב של השטיח, ילכו וייפרמו, עד כי יוותר שטיח קרח לחלוטין. תחזוקת שטיחי שאגי מתחילה כבר בחנות שבה קונים את השטיח, בה מומלץ לבדוק את מקור השטיח, את תעודת המקוריות והאחריות שלו וכיצד נארגו הסיבים. שטיחים איכותיים, שסיביהם טבעיים או סינטטיים, אריגתם צפופה ושיערם קצר, אמורים להחזיק מעמד שנים ארוכות בעזרת פעולות ניקיון סטנדרטיות.

 

בבית מומלץ לבצע תחזוקת שטיחי שאגי מתמדת וקבועה על ידי הפיכת השטיח על פניו, דריכה עליו למשך מספר ימים והוצאת מרבצי לכלוך, אבק ומזיקים מבין סיבי השטיח. ניתן לנער את השטיח בעודו הפוך, ובנוסף גם תתאפשר הוצאת אגרסיות, חיזוק שרירי ידיים ושריפת אנרגיה באופן כללי. ככלל, מומלץ לא להשתמש בשטיחים הללו כמשטחי גרירה, ולא למרוט את שערותיהם, גם אם נדמה שדבוקים אליהם שערות חיית המחמד או לכלוך שמקורו במזון. כתמים ניתן להסיר באמצעות מטלית לחה, מיד עם היווצרותם ולפני שיחלחלו מעבר לבסיס הסיבים.

 

המלצה נוספת לתחזוקת שטיחי שאגי, היא לפנות לחברת ניקוי מקצועית, לפחות פעמיים בשנה, ולאפשר למומחים בתחום לנקות ולחטא נקודות קטנות שפספסתם או שחומרי ניקוי ביתיים לא הצליחו להוריד במהלך השנה שחלפה. דברים אלו יבטיחו כי איכות שטיחי השאגי שאתם כה מתפארים בה וכה ייחלתם אליה, תישמר ותיוותר לאורך זמן רב.

דבר נוסף שביכולתה של חברת ניקוי מקצועית לעשות הוא למגר את תופעת קרדית אבק הבית, ובכך להקנות לכם מרבדים נקיים ממזיקים הגורמים לתופעות אלרגיות רבות.

 

אנשי המקצוע בחברת ארגמן שטיחים, ישמחו לסייע, לייעץ ולהנחות את הזקוקים לכך בכל הנוגע לדרכי התחזוקה והשמירה על סוגי השטיחים השונים.

 

במידה וברצונך לקבל פרטים נוספים, יש למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.

איסוף מהבית

אנחנו אוספים ממך ומחזירים את השטיח. אפילו מבלי לקום מהספה! (טוב... כמעט)

מקצועיות וניסיון

עם 65 שנות ניסיון ואלפי שטיחים אפשר להיות רגועים, השטיח שלכם בידיים טובות

שירות לקוחות

עם מאות לקוחות מרוצים, הן עסקיים והן פרטיים, הצבנו סטנדרט גבוה של שביעות רצון!

שירות כלל ארצי

מאשדוד אשר בדרום עד לחיפה שבצפון - אנחנו נגיע אליך ונאסוף ממך את השטיחים