ריפודי רכב – ניקוי ריפודים ותחזוקה נכונה

ניקוי הריפודים ברכב חשוב מאוד על מנת לשמור על אווירה נעימה, ריח נעים ואסתטיקה של הרכב. הרכב שלנו הוא יותר מאשר אמצעי להגעה ממקום למקום. פעמים רבות הוא הבית השני שלנו ורבים מאתנו מבלים בו שעות על גבי שעות מידי שבוע. שמירה על ניקיון אם כך, לא פחות חשובה מאשר בביתנו שלנו.

 

כללים לתחזוקה נכונה של ריפוד הרכב:

 

ניקיון ותחזוקה נכונה של ריפוד הרכב יכולה לעזור לשמור עליו מפני נזקים קבועים והצורך בהחלפת הריפוד, כמו כן, יבטיחו לכם ריפוד נקי למשך שנים רבות.

 

  • כדי למנוע ‘תאונות’ עדיף לא לאכול או לשתות מכלים פתוחים ברכב.
  • חשוב לשאוב הריפודים באופן יסודי עם שואב אבק פעם בשבוע – שבועיים, בהתאם לתדירות ואופי השימוש ברכב, תוכלו להשתמש בשואב אבק ידני או שואב אבק רגיל.
  • במידה ונשפך נוזל על הריפוד או שנוצר כתם יש לספוג אותו מיד עם נייר סופג ולאחר מכן עם מטלית רטובה. מומלץ לא להשתמש בחומרי ניקוי שלא מיועדים לריפודי רכב כדי לא לפגוע בריפוד.
  • במידה ויש לכם ריפוד מעור, יש לתחזק את הריפוד עם חומר שומר עור המיועד לריפודי רכב לפי הוראות היצרן.
  •  

מתי מומלץ לעשות ניקוי ריפודים מקצועי לרכב?

 

מומלץ לבצע ניקוי ריפודי רכב מקצועי כאשר רוכשים רכב יד שנייה שלא נוקה כראוי או אם אתם מתכננים למכור את הרכב שלכם. כמובן שניקוי מקצועי מומלץ גם כתחזוקה שוטפת לרכב.אם אתם רוצים באמת לשמור על הריפוד ולוודא שלא נגרם לו נזק, שהוא נשאר נקי ויפה יש לתחזק את ריפודי הרכב ולפנות לניקוי מקצועי לפחות אחת לשנה. למקפידים על ניקיון ולרכבים שסובלים מלכלוך רב (ילדים קטנים ברכב, בעלי חיים וכד’) מומלץ לפנות לניקוי ריפודים מקצועי פעמיים בשנה על מנת לשמור על ריפוד נקי, שלם ואסתטי.

 

אילו סוגי ריפודים ניתן לנקות? האם אפשר באמת לחדש את הריפוד?

 

ניקוי ריפודים מקצועי לרכב נעשה על ידי חברות המתמחות בניקוי שטיחים ו/או ריפודים. החברה משתמשת בחומרי ניקוי המתאימים לריפוד הרכב הספציפי ובמכשור ייעודי לכך. לכן, באמצעות ניקוי ריפודים מקצועי ניתן להיפתר מכתמים קשים מאוד ומלכלוך שאף חומר ניקוי ביתי לא יכול לו וכתמים שהוזנחו או לא נוקו כראוי וכעת בלתי ניתנים להסרה באמצעים רגילים.

 

חברה מקצועית יכולה לנקות את כל סוגי הריפודים, החל מריפוד בד פשוט ועד לריפוד עור יוקרתי. בנוסף, חברת הניקוי תדאג לא רק לריפודי המושבים אלא גם לשטיחונים ולריפוד התחתון ברכב, לשטיח המכסה את התקרה, חלקי ריפוד בדלתות ובתא המטען. אחרי טיפול יסודי של חברת ניקיון מקצועית הרכב שלכם יראה כמו חדש.

 

במידה וברצונך לקבל פרטים נוספים, יש למלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם.

איסוף מהבית

אנחנו אוספים ממך ומחזירים את השטיח. אפילו מבלי לקום מהספה! (טוב... כמעט)

מקצועיות וניסיון

עם 65 שנות ניסיון ואלפי שטיחים אפשר להיות רגועים, השטיח שלכם בידיים טובות

שירות לקוחות

עם מאות לקוחות מרוצים, הן עסקיים והן פרטיים, הצבנו סטנדרט גבוה של שביעות רצון!

שירות כלל ארצי

מאשדוד אשר בדרום עד לחיפה שבצפון - אנחנו נגיע אליך ונאסוף ממך את השטיחים